• Страница 1 из 1
  • 1
Список форумов » Разное » Поздравлялка » Нараджэнне Пана (Са Святам Божага Нараджэння)
Нараджэнне Пана
1.  
1
.
Польша, W
5893 сообщения
Топикстартер
Сёння Свята католiкау з усяго свету!
Я вiншую усiх,хто сёння святкуе Нараджэнне Пана!
Са Святам Вас!





P.S. Святкуюць гэты Дзень i у нашай сям'i-бо мая матуля-каталiчка(з яе боку у сям'i амаль усе каталiкi),а тата-праваслауны(як i мы з братам i так сама нашыя сем'i) blush
Сообщение отредактировал: Minutka - Четверг, 25.12.2014, 02:00
2.  
2
.
Беларусь, Геранены
3064 сообщения
Спасибо. И ВСЕХ ПОЗДРАВЛЯЮ. всех КТО ВЕРУЕТ.
Trilbi 8 029 335 01 52
3.  
3
.
Беларусь, Минск
2362 сообщения
Спасибо! Всех с праздником!
4.  
4
.
Беларусь, Новополоцк
782 сообщения
rolleyes smile
Подари мне билет на Луну,
Где живет мой мохнатый собрат,
Мне всего-то поездку одну -
Чтобы утром вернуться назад...
5.  
5
.
Беларусь, Minsk
2452 сообщения
Са Сьвятам!!! Хай гэты сьветлы дзень прынясе хоць крыху цяпла усім - і целу, і сэрцу!
Учора телефануе сусед - думаю, павіншаваць з Калядамі. А ен коціка хатняга мокрага на дарозе знайшоў, і яго з ім дамой не пускаюць... Ігар кажа - а чаму я павінен яго пускаць - у нас катоў крыху больш. Сусед кажа, што тады хіба што назад занесьці. Паглядзеў Ігар на мокрага бруднага коціка, якога трасе ўсяго... Уявіў, як мы будзем за сталом сьвяткаваць, а коцік пад дажджом ... Так што зараз муркае гэта сьвяточная знаходка у мяне на каленях пад фенам))))))
29-3460901, 33-3414277. Алеся.
6.  
6
.
Гродно-Минск, Победа
3213 сообщений
С Праздником Всех кто, отмечает сегодня Рождество! Мира и Благополучия Вашим семьям!
7.  
7
.
Беларусь, минск
488 сообщений
Со святам усix, добрага настроя, шчасця и дабрабыту, миласэрднага сердца кожнаму, а хто  Яго и так мае, хай таким и застаецца  на усе жыцце!
Список форумов » Разное » Поздравлялка » Нараджэнне Пана (Са Святам Божага Нараджэння)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Правила чата
Онлайн чат
+Онлайн чат
0