• Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Счастливые истории /2007-2009/ » Лонда (№ 368, к.13)
Лонда
61.  
61
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Мирослава, вам дзякуй! за тэлефонную падтрымку ў тым ліку wink
P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
62.  
62
.
Беларусь, Минск
69 сообщений
tatsi, когда будут новые фото Лонды? rolleyes Так интересно на нее посмотреть, через месяц! wink
63.  
63
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Па вашых заяўках новыя здымкі:

Гуляемся ў снезе:

P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
64.  
64
.
Беларусь, Минск
740 сообщений
Очень красивая у вас девочка! И счастливая. mosking
mac
65.  
65
.
Беларусь, минск
900 сообщений
Quote (tatsi)
Па вашых заяўках новыя здымкі
rolleyes
Вам взаимно повезло wink yes smile
66.  
66
.
Беларусь, Минск
16657 сообщений
Какая красавица! Счастливая!
67.  
67
.
Беларусь, Минск
69 сообщений
tatsi, какая же она у Вас классная!!!!! smile Настоящая принцесса! На фото где спит, так вообще, просто ангел! wink
А еще мне кажется она немного подросла? rolleyes blush
68.  
68
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Quote (Маяня)
А еще мне кажется она немного подросла?

Была 8.4, а стала 11.9 кг. Увышыню здаецца амаль не змянілся, але патаўсцела крыху :)
P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
69.  
69
.
Минск, Победа
23193 сообщения
Очень большая симпатяга, неудивительно, што вы не вытрымалi, они же не высокие, питбульши, но мощные. А моя Дафна вроде слегка подросла, вчера мне об этом подруга сказала, она ее видела в самом начале, а может просто разогнулась, а то она вначале так голову покорно к земле клонила, что мне просто плохо становилась, прямо рабыня Изаура. Но по-прежнему добра, доброжелательна ко всем собакам и людям и застенчива, люблю я ее, дурынду.
Smith. Et Garcon toujours a cote de moi...А все равно КАЖДЫЙ из них - единственный. По крайней мере у нас внутри. Andyfit
70.  
70
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Quote (limeva2003)
Очень большая симпатяга

Нам сёння бабуля-суседка сказала "А што гэты вы такога непрыгожга сабаку ўзялі. Ваша Вега была прыгажэй". Пры тым што Вега - гэта наша доўгашэрстная такса, якой мінулым летам не стала. Ну, я разумею, што такса і стаф для бабулі адназначна ў розных катэгрыях girl_haha

Сообщение отредактировал: tatsi - Среда, 04.03.2009, 22:31
P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
71.  
71
.
Беларусь, -
38 сообщений
tatsi, Лондачка - просто звезда! Я очень рада за Вас всех - вы нашли друг друга!!!
72.  
72
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Quote (Маяня)
А еще мне кажется она немного подросла?

цяпер ужо нават 13,500 кг. girl_haha Запіхваць яе ў ванну мыць лапы ўсё цяжэй yes

А яшчэ ў нас новыя фоткі. Сонныя:

І пад'ездныя:

P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
73.  
73
.
Беларусь, Минск
1778 сообщений
Ой, чудо какое! Везде хороша, Ваша тигровая красавица! girl_haha 1-ая подъездная такая интересная фотография получилась. blush
74.  
74
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Quote (Selestia)
Везде хороша, Ваша тигровая красавица!

Дзякуй! я нават і не ўяўляю, як мы без яе жылі girl_haha
P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
75.  
75
.
Беларусь, Минск
1778 сообщений
Quote (tatsi)
я нават і не ўяўляю, як мы без яе жылі girl_haha

tatsi, и правда, могу подписаться под каждым Вашим словом с каждой нашей собакой. yes
mac
76.  
76
.
Беларусь, минск
900 сообщений
Quote (Selestia)
-ая подъездная такая интересная фотография получилась.

а вторая такая смЕшная lol
Люблю Вашу и Селесты семьи rolleyes
Столько позитива!
77.  
77
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
дзякуй blush што праўда фоткацца яны не надта любяць, даводзіцца лавіць моманты :)
P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
78.  
78
.
Беларусь, Минск
83 сообщения
ну как позанимались?
+375292036226
79.  
79
.
Минск, Победа
23193 сообщения
Quote (tatsi)
я нават і не ўяўляю, як мы без яе жылі
i я таксама . Татси, у Дафны пятна тигрового колеру + та же самая маска на морде, но вторая половина и более сильная -охотничья. Из-за этой половины сегодня лопнул поводок ( мы шукали кацяня), и я за беглянкой квартал бежала, а она потом ,как ни в чем не бывало, сама подошла. Лонда растет и хорошеет и думаю, что она так запала вам в душу потому, что вы сами ее лечили и выхаживали, а не чакали, кали иншыя грамадзяне здоляць хваробу вашай сабаки. Виват вам и Лонде!
Smith. Et Garcon toujours a cote de moi...А все равно КАЖДЫЙ из них - единственный. По крайней мере у нас внутри. Andyfit
80.  
80
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Quote (Ирисс)
ну как позанимались?

Пазаймаліся добра :) Хаця стрэс быў і ў сабакі і ў мяне lol Яна баіцца ўсяго нестандартнага: гучнага крыку дзяцяе, калі чужы сабака вые, калі штосці гучна зваліцца з суседняга балкону... А тут чужы чалавек і паспрабаваў яе на павадку ад гаспадыні адвесці, у яе была проста істэрыка спачатку. Але мы папрактыкаваліся і ўсё пойдзе добра, я думаю.

Яшчэ цікавая гісторыя. Сёння сястра павяла яе выгульваць і ў двары сустрэла іншую дзяўчыну з сабакам. А тая ў яе і пытае, а гэта, маўляў, той сабака з Гурскага? яна пра Лонду ў інэце прачытала... Вось ён і маленькі Менск :)

Quote (limeva2003)
и я за беглянкой квартал бежала

Наша ад нас не збягае, толькі можа кругі вакол мяне рабіць радыюсам метраў 10 :) Гэта калі вельмі пабегаць захоча. А калі палохаецца, то бяжыць у кірунку пад'езду, таксама не аддаляючыся ад мяне болей, як на 10-15 метраў. Зараз мы актыўна пачынаем адпрацоўваць каманды, так што прагрэс і ў плане паслухмянасці (чытайце ўзаемапаразумення), упэўнена, будзе.

Добавлено (12 Августа 2015, 01:28)
---------------------------------------------
Новыя фоткі, як і прасілі :)


P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Счастливые истории /2007-2009/ » Лонда (№ 368, к.13)
  • Страница 4 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
Поиск:
Правила чата
Онлайн чат
+Онлайн чат
0