• Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Счастливые истории /2007-2009/ » Лонда (№ 368, к.13)
Лонда
81.  
81
.
Минск, Победа
23179 сообщений
Вельмi удзячна вам за фотки, Лонда выглядае як сапраудны питбуль, толькi апрануты у звычайны сарняк! а як паводзины? палепшылись?

Добавлено (12 Августа 2015, 16:49)
---------------------------------------------
Лонда чуть старше моего Гарсона и чуть младше Рэя Мак! еще у МОри Мирта из щенков того года! Всегда интересно увидеть, что получилось из взятого щенка!

Smith. Et Garcon toujours a cote de moi...А все равно КАЖДЫЙ из них - единственный. По крайней мере у нас внутри. Andyfit
82.  
82
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Лонда залаты сабака, толькі па канапах ёй больш скакаць не дазваляем. Паводзіны добрыя, найбольш складана ёй даецца гуляць праменадам :) увесь час некуды спяшаецца. З сумнага ўчога былі ў доктара і ўсё ж трэба аперацыя на лапе - парвала звязкі. Чагадаеў сказаў, што гэта ўласціва амстафам :( Так што трымайце кулачкі за нас у наступую сераду.

Я ўчора перачытала тэму Лонды і ўзгадала колькі мы ўжо перашылі разам. Пасля першай дрэсуры неўзабаве мы патрапілі ў аварыю, машыну разбілі і ездзіць пэўны час не маглі. Затое самі шмат чаго даведаліся і яе вучылі. І толькі пасля аварыі яна пачала брахаць (кузэн мой яе навучыў).
P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
83.  
83
.
Беларусь, Минск
16657 сообщений
Как приятно видеть Лонду в полном здравии!
84.  
84
.
Беларусь, Minsk
398 сообщений
Я вось падумала, а ці можа ў каго-небудзь з форума можна пазычыць каўнер для сабакі (пластыкавы конус) на пасляаперацыйны перыяд?

Добавлено (20 Августа 2015, 00:37)
---------------------------------------------
Лондзе сёння зрабілі аперацыю на задняй лапе, трымайце за нас кулачкі, каб усё добра загоілася і яна зноўку магла скакаць. blush

P.S. Мае любымыя жывёлы: Марго і Лонда
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Счастливые истории /2007-2009/ » Лонда (№ 368, к.13)
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поиск:
Правила чата
Онлайн чат
+Онлайн чат
0