• Страница 1 из 1
  • 1
Список форумов » О кошках » Консультации и ветеринария » Бяда з маёй коткай. Мастапатыя, 16 год. (Усё пузіка ў крыві, не ведаем, што рабіць... Дапамажыце!)
Бяда з маёй коткай. Мастапатыя, 16 год.
1.  
1
.
Беларусь, Менск
57 сообщений
Топикстартер
Котка ў мяне з самага дзяцінства,сапраўдны ветэран. Мы былі год таму ў дзяржаўнай вет. клініцы - сказалі, што захворванне так не лекуецца, а аперацыі яна не перанясе.
На пузіку напрынялі саскі, пачалі гнаіцца і разрывацца. А яна, бядовая, яшчэ і разлізвае ранкі штодзень. Павязкі раздзірае.
Шчэ нейкія стыгмы на хвасце, поўсць скаталася, а зрэзаць не дае, збягае.
Мабыць вы дасцё рады як змагацца з гэтым? Падкажыце, да каго звяртацца, у якія клінікі, да якіх дактароў, чым лекаваць, калі ласачка! Буду вельмі ўдзячная!
Усьміхайся скрозь боль і слёзы, нясі свае цеплыню і любоў, дадзеныя Богам - нясі астатнім, не наракаючы на лёс. Усё наладзіцца. Не здавайся!
2.
2
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Purity, , у меня такое было у 14-летней собаки. Это была онкология. Я удалила ВСЮ молочную железу по ряду и одновременно стерилизовала. Собака прожила еще 4 года.

Совет: к Исаченко в ДокторВет на Подшипниковый проезд9 или к Ломоносову на Сухаревскую 38: мы там прооперировали сотни животных. Доверяем и рекомендуем. yes

Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
3.  
3
.
Беларусь, Менск
57 сообщений
Топикстартер
Дзякуй вялізарны! Безумоўна дапамаглі! Буду спадзявацца...
Усьміхайся скрозь боль і слёзы, нясі свае цеплыню і любоў, дадзеныя Богам - нясі астатнім, не наракаючы на лёс. Усё наладзіцца. Не здавайся!
4.
4
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Purity, , главное не бросайте это на самотек. Удачи! yes
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
5.  
5
.
Беларусь, Менск
57 сообщений
Топикстартер
Зрабілі дзве аперацыі ў клініцы "ДоктарВет". Дзякуй вам за добрыя парады і спадару Ламаносаву!
Цяпер котка ўжо адчувае сябе лепш. Праўда, худая, нібы з Асцвенцыма... Але тое нічога! Ачуняе :)
Дзякуй вам!
Усьміхайся скрозь боль і слёзы, нясі свае цеплыню і любоў, дадзеныя Богам - нясі астатнім, не наракаючы на лёс. Усё наладзіцца. Не здавайся!
6.  
6
.
Беларусь, Минск
10799 сообщений
Purity,
здоровья вашей кошке и много лет жизни.
О милых спутниках, которые наш свет Своим сопутствием для нас животворили,
Не говори с тоской: их нет, Но с благодарностию: были
7.  
7
.
Беларусь, Менск
57 сообщений
Топикстартер
Дзякуй, Fotina!
Усьміхайся скрозь боль і слёзы, нясі свае цеплыню і любоў, дадзеныя Богам - нясі астатнім, не наракаючы на лёс. Усё наладзіцца. Не здавайся!
Список форумов » О кошках » Консультации и ветеринария » Бяда з маёй коткай. Мастапатыя, 16 год. (Усё пузіка ў крыві, не ведаем, што рабіць... Дапамажыце!)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Правила чата
Онлайн чат
+Онлайн чат
0