• Страница 7 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Архив /2007-2009/ » Пупсы з Гурскага (Парайце, як лепей!)
Пупсы з Гурскага
1.  
1
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Добрага часу ўсім! Забралі шчанючкоў з Гурскага ўчора, прастаялі там суткі (ў валанцёрцы?). Вечарам іх памылі, яны і кушалі добра. Сёння ўсё добра, але павезла да вета. Я ж начыталася на форуме і пра страшныя хваробы пасля гурскага, і што Гіксан трэ калоць абавязкова, і ветаў, якія лячылі, і прызнакі хваробы. Дохтар сказала, што здаровыя, трэба назіраць. І Гіскан не раіла зараз калоць. Тэмпература ў норме, какахі таксама. А мяне непакоіць вада з носа (хоць бы не соплі), і вочкі троху вільготныя. Вось доктар і кажа "назірайце", можа проста падстылі. Вось прыехалі дамоў, яны вясёленькія, грызуць адзін аднаго, рычаць, кушаюць, пісаюць. А мне неспакойна, вады з носа паболела... Неспакойна. Парайце што-небудзь, калі ласка! Я хвалююся і баюся, і не хачу згубіць любімых пупсікаў. Можа дрэнна, што Гіскан не ўкалолі сёння?
8 029 3124699 Наталья
Сообщение отредактировал: Верочка - Понедельник, 13.01.2014, 02:07
121.  
121
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Наталья, уколы мы можам самі рабіць, і лекі аплаціць. У малых крытычна нізкая тэмпература. Сёння муж вязе іх на капельніцы, я пазней выкладу, што мы капаем. Талоны зараз дамовімся, дзе забраць.
122.
122
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Націк, , КАКАЯ темперарура? КАКАЯ???
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
123.  
123
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
36,2, 35,8. Грэю бутэлькамі, муж павінны за імі прыехаць хутка.
124.
124
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
ДЕВУШКИ!!!! Напишите Веронике СРОЧНО позвнить Націк, !! Дайте ее телефон! У Націк,  минус на телефоне!!! Она не может!!!
 
 Просим срочно перезвонить по талонам для 2-х щенков с Гурского. Телефон Націк, .
 
 
 Температура ОЧЕНЬ низкая! Поднимайте ее на грелке!!!! Положите их на эл грелку! Или обложите бытылками с ГОРЯЧЕЙ водой!!
 НУЖНО ПОДНИМАТЬ ТЕМПЕРАТУРУ ТЕЛА И ЕЕ ПОДДЕРЖИВАТЬ!!
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
125.
125
.
Минск, Кунцевщина
13175 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
мы созвонились
126.
126
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
КАК ОНИ??? КАК Націк, ?? Есть ли еще силы???
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
127.
127
.
Минск, Кунцевщина
13175 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Цитата Наталья ()
КАК ОНИ??? КАК Націк, ?? Есть ли еще силы???
Вчера никто не приехал sad Завтра утром наберу сама
128.
128
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Было очень плохо им..... sad
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
129.
129
.
Минск, Кунцевщина
13175 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
sad малюпасы
130.
130
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Позвоните Націк, !! Узнайте как дела!! Неспокойно мне!!! sad
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
131.
131
.
Минск, Кунцевщина
13175 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
сейчас наберу
132.
132
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Верочка,, если не берет  Націк, , то звони olsi-01, !! Она в курсе, что там!!!
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
133.
133
.
Минск, Кунцевщина
13175 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Телефон выключен
134.
134
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Позвони Ольге!!!
 
 
+375296750945 звоните, если нужна моя помощь
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
135.
135
.
Минск, Кунцевщина
13175 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Ольга тоже не знает что с ними и не может целый день дозвониться,телефоны все выключены
136.
136
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
неспокойно мне!!! смс оставьте Натику!!!
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
137.  
137
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Нашых сабакенькаў ня стала. Яны больш не пакутуюць. Кропельніцы зрабілі сваю справу!
З раніцы панядзелка пабачыўшы першы прыпадак нашай крошы, я ўсё зразумела. У іх была нервовая форма ЧУМЫ.
Тэст на чумку (на які мы аддалі свае апошнія 200 тысяч) ў ДОКТАРЫ ВЕЦЕ Ў ПАНЯДЗЕЛАК УВЕЧАРЫ на стадыі нервовай формы БЫЎ АДМОЎНЫ. Мы закапалі іх да смерці, як папярэджвала ДАНАТЭЛЛА!!! Я памятаю яе пасты, якія цяпер выдаленыя і я не знаходжу іх!!! Я памятаю, яна пісала пра АЦЁК МОЗГА!
Учора днём на кропельніцы першая малыха ўпала ў прыпадку. УНУТРЫЧАРАПНЫ ЦІСК. Ёй зрабілі ўкол не ведаю чаго і далей працягвалі кропельніцу!!! Людзі, вы разумееце, што адбывалася???!!! У другой малыхі прыпадак здарыўся пасля кропельніцы. ...
Я думаю, не трэба далей распавядаць, што мы пабачылі ўчора, сёння ноччу і раніцай.
Яны больш не пакутуюць. Не пакутуюць нашы крохі.
138.  
138
.
Минск, Ангарская
1949 сообщений
cray cray   cray Бедные девочки! И малышки, и те, кто был рядом с ними... Націк, держитесь! Жизнь продолжается...
"По твоему отношению к собаке я узнаю, что ты за человек"
139.
139
.
Франция, Лакон - Минск
65535 сообщений
Член ООЗЖ «Эгида»
Націк, , страшно!! Но я сразу сказала тоже: это чумка!!!

Первый приступ судрог- началась нервная форма!!! И щенкам спасения почти нет!! УВЫ!!!

Я Вам очень- ОЧЕНЬ сочувствую!

Не вините себя про ОТЕК МОЗГА!   Не отек мозга от капельниц их унес.. а ЧУМА...

Вы должны знать, что сейчас вам КАТЕГОРИЧЕСКИ нельзя брать в дом НЕПРИВИТЫХ животных или щенков!!

Отойдите от всего этого кошмара! И спасите собаку с Фауны, но которая уже ВЫЛЕЧЕНА и привита!!!! акие тоже здесь есть: их выкупили, лечат, потом пристраитвают...

Бегите по Радуге, маленькие пупсы!!!!:cray: cray
Сообщение отредактировал: Наталья - Среда, 25.12.2013, 21:55
Я обещала быть хорошей, но если услышите стрельбу - значит у меня не получилось © Скарлетт
E-mail: bel@egida.by
140.  
140
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Наталья, Наталля, у тэмпе, якім я жыла апошнія 2 тыдні, мне не было часу займацца тэмай, якую я назвала «ПУПСЫ З ГУРСКАГА», дзе прасіла проста даць адэкватную параду, як зрабіць прафілактыку шчанюкам, пасля – як лячыць іх. Парадаў было шмат, вось толькі шкада, што сярод іх я сваёй інтуіцыяй не распазнала верныя крокі па ратаванні нашых сабачак.
Я і мой муж - НЕ ВАЛАНЦЁРЫ. Мы ўзялі сабачак САБЕ, і пра гэта я шмат разоў пісала.
Я НЕ ПРАСІЛА і не атрымала НІЯКАЙ МАТЭРЫЯЛЬНАЙ І ГРАШОВАЙ ДАПАМОГІ, і тое што занесена ў «шапку» нашай тэмы мяне вельмі крыўдзіць, таму прашу вярнуць назву тэмы і прыбраць гэтыя тэксты ў "шапцы" наконт збора грошаў і лекаў. А таксама перамясціць нашу тэму на ВЯСЁЛКУ.
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Архив /2007-2009/ » Пупсы з Гурскага (Парайце, як лепей!)
  • Страница 7 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • »
Поиск:
Правила чата
Онлайн чат
+Онлайн чат
0