• Страница 3 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • »
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Архив /2007-2009/ » Пупсы з Гурскага (Парайце, як лепей!)
Пупсы з Гурскага
1.  
1
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Добрага часу ўсім! Забралі шчанючкоў з Гурскага ўчора, прастаялі там суткі (ў валанцёрцы?). Вечарам іх памылі, яны і кушалі добра. Сёння ўсё добра, але павезла да вета. Я ж начыталася на форуме і пра страшныя хваробы пасля гурскага, і што Гіксан трэ калоць абавязкова, і ветаў, якія лячылі, і прызнакі хваробы. Дохтар сказала, што здаровыя, трэба назіраць. І Гіскан не раіла зараз калоць. Тэмпература ў норме, какахі таксама. А мяне непакоіць вада з носа (хоць бы не соплі), і вочкі троху вільготныя. Вось доктар і кажа "назірайце", можа проста падстылі. Вось прыехалі дамоў, яны вясёленькія, грызуць адзін аднаго, рычаць, кушаюць, пісаюць. А мне неспакойна, вады з носа паболела... Неспакойна. Парайце што-небудзь, калі ласка! Я хвалююся і баюся, і не хачу згубіць любімых пупсікаў. Можа дрэнна, што Гіскан не ўкалолі сёння?
8 029 3124699 Наталья
Сообщение отредактировал: Верочка - Понедельник, 13.01.2014, 02:07
41.  
41
.
Минск, Кунцевщина
5399 сообщений
Донателла, как правило иммуностимулятор - еще и противовирусное. И у меня было много уличных вообще благополучных в плане глистов (в отличии от блох, власоедов и инфекций).
42.  
42
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Энтэрыт у адной з пупсяшак. Сёння другі раз на капельніцу паедзем. І цяпер мая жвавенькая ляжыць пластом і ванітуе вадой... 
Другая сястра, якая была з самага пачатку больш вялая, носіцца як агалцелая і патрабуе ўвагі. Так бегала ў нядзелю і скокала, што лапку падвярнула, чучыла малое. З лапай усё добра ўжо.
sad
43.  
43
.
Беларусь, Минск
3765 сообщений
Націк, лс.
Падать духом - слишком большая роскошь! ©

Животное и в старости сохраняет изящество. Почему же так изуродована благородная глина, из которой вылеплен человек? (Антуан де Сент-Экзюпери)

8-025-712-84-98
44.  
44
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
ЛЮДЦЫ!!! ПАТРЭБНАЯ ДАПАМОГА ВЕЧАРАМ З КАПЕЛЬНІЦАЙ МАЛЕНЬКАМУ 1,5-МЕСЯЧНАМУ ПУПСІКУ!!! ПРОСІМ!!!
45.  
45
.
Минск, Кунцевщина
5399 сообщений
Тут был вариант с капельницей на дому, кто-то предлагал помощь
46.  
46
.
Беларусь, Минск
2340 сообщений
Видела этого пупсика на капельнице ... Это такой малюююсенький комочек. Я б ей месяц,месяц и неделя дала, хотя..может от мелкой собаки совсем. Лежал тихонько подергиваясь sad А малой катетер не ставили? с катетером можно самому сделать..очень просто..
Мы должны помогать братьям нашим меньшим!
+375 29 33 55 013
47.  
47
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
koshka-marisha, Так, у нейкай тэме бачыла, а зараз не магу знайсці. Шукаю.

Добавлено (17 Декабря 2013, 17:02)
---------------------------------------------
janaSidorova, Яна, катэтар стаіць.

Сообщение отредактировал: Націк - Вторник, 17.12.2013, 18:01
48.  
48
.
Беларусь, Минск
3765 сообщений
Націк, лс.
Падать духом - слишком большая роскошь! ©

Животное и в старости сохраняет изящество. Почему же так изуродована благородная глина, из которой вылеплен человек? (Антуан де Сент-Экзюпери)

8-025-712-84-98
49.  
49
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Вельмі дрэнненька ёй, і я бачу, што адной капельніцы на дзень мала. Прыехалі ад Грыгорыя, ванітавала бедненькая мая, як ні дзіўна былі і какахі, цяпер без сіл проста ўпала. Пабягу ў аптэку за лекамі.
І з машынай на заўтра на 14 гадзін да Грыгорыя няма варыянтаў. Натуральна, што як не зможа нас ніхто падкінуць з маіх сяброў, схаплю малую і палячу тралейбусамі. З капельніцамі тое ж - калі не будзе нікога, з перапуду сама пастаўлю.
50.  
50
.
Минск, Кунцевщина
5399 сообщений
+37529-675-09-45 (Ольга) - капельницы, катетер.
51.  
51
.
Беларусь, Минск
2340 сообщений
Пару раз посмотрите как ставят капельницу врачи, а там можно самим. Мы капали,врачи так сказали, по 2-3 раза на день.
Мы должны помогать братьям нашим меньшим!
+375 29 33 55 013
52.  
52
.
Минск, Кунцевщина
5399 сообщений
что-то из лекарств еще надо? Или больше ничего не назначали?
53.  
53
.
Беларусь, Минск
3765 сообщений
Цитата Націк
З капельніцамі тое ж - калі не будзе нікога, з перапуду сама пастаўлю.


Добавлено (17 Декабря 2013, 17:12)
---------------------------------------------
Націк, лс.

Добавлено (17 Декабря 2013, 17:14)
---------------------------------------------
koshka-marisha, спасибо, извините, чуток промахнулась с адресатом.
Сообщение отредактировал: Olga_Lugaru - Вторник, 17.12.2013, 18:14
Падать духом - слишком большая роскошь! ©

Животное и в старости сохраняет изящество. Почему же так изуродована благородная глина, из которой вылеплен человек? (Антуан де Сент-Экзюпери)

8-025-712-84-98
54.  
54
.
Беларусь, Minsk
623 сообщения
Націк, составьте текст объявы с просьбой о помощи. Укажите район, где вы живете и контактный телефон. Еще лучше, если есть фотки
вашего щенка. Объявку надо покидать по группам в Вк. Люди часто откликаются на помощь, во всяком случае можно попробовать yes
8(029) 502 01 02 Лена
55.  
55
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
Olga_Lugaru, нічога не прыйшло ў ЛС.
Толькі што пупс стаў ванітаваць карычневым і ванючым, я пазваніла дохтару, сказаў укалоць МЕТОКЛОПРАМІД 2 разы на дзень.
koshka-marisha, Вольга пакуль не адказвае.

Я ў аптэку!
56.  
56
.
Минск, Кунцевщина
5399 сообщений
Так что кроме капельниц ничего??? Убегаю(((
57.  
57
.
Беларусь, Мінск
46 сообщений
Топикстартер
koshka-marisha, акрамя капельніц ціклаферон, сёння 4 дзень па схеме, колем самі.

Добавлено (17 Декабря 2013, 17:42)
---------------------------------------------
А, і сказалі, што раней, чым праз 8 гадзін капельніцу ставіць не варта. А мы капаліся ў Грыгорыя з 14 да 15:15. Значыць каля 23 гадзін трэба паставіць капельніцу. А мы на Гусоўскага жывем.
Сообщение отредактировал: Націк - Вторник, 17.12.2013, 18:46
58.  
58
.
Беларусь, Minsk
623 сообщения
Цитата Сказка ()
Націк, составьте текст объявы с просьбой о помощи. Укажите район, где вы живете и контактный телефон. Еще лучше, если есть фотки вашего щенка. Объявку надо покидать по группам в Вк. Люди часто откликаются на помощь, во всяком случае можно попробовать
Вот поэтому и считаю, что нужно покидать в Вк. А вдруг, кто-то живет рядом и захочет вам помочь? В противном случае вы ничего не теряете.
8(029) 502 01 02 Лена
59.  
59
.
Беларусь, Минск
3765 сообщений
Цитата Націк
Olga_Lugaru, нічога не прыйшло ў ЛС.


Я соо с телефоном нечаянно koshka-marisha бросила, она выложила.
Падать духом - слишком большая роскошь! ©

Животное и в старости сохраняет изящество. Почему же так изуродована благородная глина, из которой вылеплен человек? (Антуан де Сент-Экзюпери)

8-025-712-84-98
60.  
60
.
Беларусь, Минск
7103 сообщения
СОС!! СОС!!! СОС!!! СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ ПОСТАВИТЬ КАПЕЛЬНИЦУ ОЧЕНЬ МАЛЕНЬКОМУ ЩЕНКУ СПАСЕННОГО С ГУРСКОГО!!! Ваша помощь малышу ЖИЗНЕННО НЕОБХОДИМА!!! Место -ул. ГУСОВСКОГО. Время - около 23-00!!!
тел. +375 29 3124699 Наталья

Добавлено (17 Декабря 2013, 19:45)
---------------------------------------------
такой текст пойдет?
помогите разбросать по группам!

Добавлено (17 Декабря 2013, 20:06)
---------------------------------------------
разбросала в ВК где знала и смогла, если у кого-то список побольше помогайте!

Хочется, что бы в окружающем нас мире было больше добра
+375 (29) 639-79-45
nata1981-13@mail.ru
Список форумов » Персональные форумы » Пункт отлова и временного содержания животных ГП «Фауна города» » Архив /2007-2009/ » Пупсы з Гурскага (Парайце, як лепей!)
  • Страница 3 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • »
Поиск:
Правила чата
Онлайн чат
+Онлайн чат
0